ROMANTİK REN NEHRİ GEZİSİ

GEZİ BİLGİSİ VE PROGRAM

Destinasyon: AMSTERDAM VE ROMANTİK REN NEHRİ
Gezi Türü: NEHİR GEMİSİ TURU
Süre: 5 Gece 6 Gün
Tarih: 15.07.2022 - 20.07.2022
GEZİMİZİN ŞAHİKALARI

2022 YAZININ BGD KEYFİ
🧿 TÜM ŞEHİR TURLARI DAHİL, harika fiyatlandırma ile her zaman bizi çok mutlu eden AVRUPA ROMANTİK NEHİR GEMİSİ TURU bizim oley. Ve, ve, ve bu kez ağır toplar, tadına doyulmaz
🧿 HEIDELBERG
🧿 STRAZBURG ve COLMAR
🧿 AMSTERDAM
🧿 MOSEL BAĞLARI ŞATOLARI KOBLENZ DEUTSCHE ECKE BGD NEHİR GEMİSİ İLE ROMANTİK AMSTERDAM ve ROMANTİK REN NEHRİ GEZİSİ 15-20 TEMMUZ 5 gece 6 gün

GEZİ PROGRAMI

1. GÜN: 15 TEMMUZ CUMA
AMSTERDAM Sabah THY Amsterdam uçuşu ile Hollanda’ya uçuşumuz. Amsterdam’da vardıktan sonra gün boyunca Amsterdam şehir ve müzeleri ve Kanal turlarımız. Akşam yemeği ve konaklama Amsterdam.

2. GÜN: 16 TEMMUZ CUMARTESİ
AMSTERDAM– KÖLN Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Daha sonra özel aracımız ile Köln limanındaki gemimize transfer. Gemide check-in sonrası, kamaralarımıza yerleşiyoruz. Gemimiz Köln limanından akşam 19:00’da hareket edecektir. Hoşgeldiniz kokteyli, harika sohbetler, yüzümüzde büyük bir mutluluk.

3. GÜN: 17 TEMMUZ PAZAR
MOSEL VADİSİ REIHSBURG, COCHEM Bu pazar günümüz unutulmaz olacak oley. Gemimiz nehir boyunca ilerlerken nefes kesici manzaralar: şatolar, şatolar, bağlar, üzüm 🍇 bağları. Cochem’e 12:00 da varıyoruz. Reichsburg ve Cochem turları bizim. Gemimiz akşam 18:00’de Cochem’den hareket edecektir. Geceleme gemimizde.

4. GÜN: 18 TEMMUZ PAZARTESİ
KOBLENZ – ROMANTİK REN PARKURU GEÇİŞİ – RUDESHEIM Bu sabah erkenden Koblenz yürüyüş turu bizim. Gemimiz sabah 10:00’da Koblenz’dan hareket edecektir. Ren Nehrinin en güzel kısmı olan Romantik Ren Geçişini yapacağız.işte bu, işte bu oley. Bu seyir esnasında 20’den fazla orta çağ döneminden kalmış kale ve muhteşem manzaralar göreceğiz. Gemimiz öğlen 17:00’de Rüdesheim’a yanaşacaktır. Rüdesheim Tren turu ve Müzik müzesi turları da bizim. Gemimiz akşam 23:00 de Rüdesheim’dan hareket edecektir.

5. GÜN: 19 TEMMUZ SALI
HEIDELBERG Sabah 08:00’de Mannheim limanına yanaşıyoruz. Heidelberg turumuz. Unutulmaz, anlatılamaz, yaşanır Heidelberg. Ah keşke öğrenci olsak, Heidelberg’de okusak. Ya da geçmişe ışınlansak, Heidelberg’de Goethe ile tanışsak. Sonsuz romantizm. Gemimiz akşam 16:30’da Mannheim’dan hareket edecektir.

6. GÜN: 20 TEMMUZ ÇARŞAMBA
STRAZBOURG-COLMAR Sabah 08:00’de Strazburg limanına varıyoruz. Aman Allahım Strazburg’a gemi ile gitmek! İşte bu! Ne heyecan! Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri yapıyoruz. Sonrasında Strazburg ve, ve, ve romantik Colmar turu bizim. Ve dönüş uçağınızın kalkacağı Basel Havalimanına transfer. THY Basel-İstanbul uçuşumuz ve İstanbul’umuza kavuşmamız. Bir rüyanın sonu.

FİYAT

BGD TEMMUZ AYINDA AVRUPA ROMANTİZMİ NEHİR GEMİSİ GEZİMİZİN FİYATLANDIRMASI ORTA KAT FRENCH BALKON KAMARADA
İKİ KİŞİ KİŞİBAŞI 1299 AVRO
Üst kat/suit/single fiyatlarını sorunuz.

FİYATLANDIRMAYA DÂHİL OLAN HİZMETLER
🧿 395 Avro değerindeki şehir turları: Amsterdam, Strazburg, Colmar, Heidelberg, Reichsburg, Cochem, Koblenz, Rüdesheim tren turu. ✓ Türk Havayolları ile İstanbul – Amsterdam gidiş Basel-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
🧿 Tüm akşam yemekleri
✓ Gemi liman vergileri ~ Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
✓ Amsterdam 1 gece 4* Otelde oda kahvaltı bazında konaklama
✓ 2008 Yapımı, 2017 de tamamen yenilenmiş Deluxe Nehir gemisinde, 4 gece tam pansiyon konaklama (ilk gün Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır) Öğle yemeği bazı limanlarda lunch-box olacaktır
✓ Amsterdam – Köln arası özel araçla transfer
✓ Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
✓ Gemide canlı müzik ve aktiviteler
✓ Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
✓ Hoşgeldiniz Kokteyli
✓ Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
✓ Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
✓ Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
✓ Turist şehir vergileri
✓ TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

FİYATLANDIRMAYA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– 3 öğle yemeği -Gemi personeli bahşişleri, her gün için kişibaşı 10 Avro
-Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

PLANLANAN VE GERÇEKLEŞMEKTE OLAN GEZİLERİMİZİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN WHATSUP NUMARALARINDAN BİZE YAZINIZ!