BİRLİKTE GEZEN DOSTLAR TURKUAZ FİNİKE GEZİSİ

GEZİ BİLGİSİ VE PROGRAM

Destinasyon: Finike
Gezi Türü: Doğa, Spor, Trekking
Süre: 3 Gece 4 Gün
Tarih: 03.09.2022 - 06.09.2022
Bu gezi GAGİK TOUR tarafından düzenlenmektedir. GAGİK TOUR; Birlikte Gezen Dostlar Seyahat Acentası'nın hizmet aldığı partner acentasıdır .
GEZİMİZİN ŞAHİKALARI

* FİNİKE * *TURKUVAZ KÖY TATİL KÖYÜ* Birlikte Gezen Dostların gizli cenneti. BİRLİKTE GEZEN DOSTLAR TURKUAZ FİNİKE GEZİSİ YENİDEN CANLANMA, DOĞA, BOL BOL YÜZME VE KÜLTÜR TURU KEYFİMİZ 18-21 AĞUSTOS 3 GECE 4 GÜN GEZİMİZİN ŞAHİKALARI:

🍊FİNİKE PORTAKALI BAHÇELERİNDE AHŞAP VİLLALARDA TURKUVAZ KÖY TATİL KÖYÜNDE 4 GÜN KEYİF
🏊‍♂️ BOL BOL YÜZME KEYFİ
⛴ TEKNE TURLARI
🧿 TAM GÜN KEKOVA
🧿 1/2 GÜN MAĞARALI KOY
🏖MUHTEŞEM PLAJLAR
🎅🏿 KÜLTÜR GEZİLERİ: KEKOVA, LYMRA, DEMRE, NOEL BABA
🍽 MÜTHİŞ GASTRONOMİ

GEZİ PROGRAMI

BİRLİKTE GEZEN DOSTLAR TURKUAZ FİNİKE GEZİSİ YENİDEN CANLANMA, DOĞA, BOL BOL YÜZME VE KÜLTÜR TURU KEYFİMİZ 18-21 AĞUSTOS 3 GECE 4 GÜN GEZİMİZİN PROGRAMI:

1. GÜN – 3 EYLÜL CUMARTESİ:
SABİHA GÖKÇEN-ANTALYA 07:10 Anadolujet ya da THY 06:50 ISTANBUL-ANTALYA uçağı ile uçarak saat 9’da Antalya havalimanına varış. Ve hemen Finike Turkuazköy tatil köyümüze transfer. Finike’de Limon-Finike Portakalı-Muz-Şadok bahçeleri içerisinde 11 ağaç yapıdan oluşan Finike Turkuaz Köy’e check in. TurkuazKöy’ün yanı başında bulunan Gökçay Nehri ve serin villalar olağanüstü. Ve çok lezzetli öğle yemeğimiz. Ardından hemmen Çağıllı plajına transfer. İlk günden bol bol yüzelim. Çok ama çok lezzetli yemeklerle süslü soframızda yiyeceğimiz akşam yemeğinden sonra ağaç villalarımızda akşamın serinliği ile derin uykular bizim.

2. GÜN – 4 EYLÜL PAZAR:
Bu güzel günde TEKNE TURU keyfi bizim. Akdeniz’e sadece bize özel tekne ile açılmak harika. Mağaralı koy başta olmak üzere harika koylarda yüzme molası. Öğle yemeğinde menümüz balık oley. Tekne turumuz sona erince villalarımıza dönüş. Dinlenme sonrası Lymyra antik kentine geçeceğiz, tesisimizin hemen yanı. Şu an gözelerin içine doğduğu bu antik kent, Likya mezarları. Limyra, Likya Bölgesinin en çok kaya mezarına sahip kentlerinden biridir. Antik kentte dört yüzü aşkın kaya mezarı yer almakta ve çoğu mezar Likya dilinde yazılmış kitabeleriyle ismen bilinmektedir. Perikle Heroonu ile de meşhurdur. İÖ 4’üncü yüzyıla tarihlenen Kral Perikle’ye ait anıt mezarın mimarisiXanthos’taki Nereidler Anıtı’na benzer. Akşam yemeği ve konaklama tatil köyümüzde.

3. GÜN: 5 EYLÜL PAZARTESİ
Bu harika günde gün boyu tekne turu keyfi bizim. Hedef 🎯 KEKOVA oley. Öğle yemeğimiz yine teknede. Kekova, tüm Akdeniz’in en enteresan noktalarından. 2. yy’da deprem ile denize batmış antik şehri ile. Günboyu yüzme ve tekne keyfi. Akşam yemeği ve konaklama tatil köyümüzde.

4. GÜN: 6 EYLÜL SALI
Finike cennetimizdeki son sabahımızda önce yine harika bir Finike yüzme keyfi bizim. Öğle yemeği tatil köyümüzde. Öğleden sonra ise İtalya Puglia gezilerimizde, Bari şehrinde İtalyanların sahip çıktığını gördüğümüz aziz Nikolas, yani Noel babanın memleketi Demre’ye ziyaretimiz olacak. Noel babamız, amfitiyatro, Likya medeniyetleri müzesi. Harika bir kültür günü. Ardından havalimanına transferimiz.

FİYAT

BGD 2022 YAZI FİNİKE KEYFİ GEZİMİZİN FİYAT VE DETAYLARI
Ahşap Villada Konaklama İki kişilik odada konaklama :

Kişi başı 5.900 TL
Tek Kişilik Oda Farkı 2.100 TL

FİYATLANDIRMAYA DAHİL HİZMETLER:
🧿 3 gece Finike Turkuaz Köy tatil köyünde lüks ahşap villalarda konaklama
🧿 Tüm kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, müthiş gastronomi
🧿 Havalimanı-Tesis-Havalimanı transferleri, Finike oldukça uzak
🧿 4 gün boyunca lüks araçla tüm bölgede transferler,
🧿 İki kez öğle yemekli bize özel tekne keyfi
🧿 Profesyonel rehberlik hizmetleri,
🧿 Seyahat sigortası,
🧿 Birlikte Gezen Dostlar Turizm güvencesi.

FİYATLANDIRMAYA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Uçak biletleri, yemeklerde alınacak alkollü ya da alkolsüz içecekler. Müzekartınızı yanınıza alınız.

PLANLANAN VE GERÇEKLEŞMEKTE OLAN GEZİLERİMİZİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN WHATSUP NUMARALARINDAN BİZE YAZINIZ!