BGD YUNANİSTAN TASOS ADASI KEYFİ

GEZİ BİLGİSİ VE PROGRAM

Destinasyon: TASOS ADASI
Gezi Türü: YURTDIŞI
Süre: 5 Gece 6 Gün
Tarih: 23.07.2022 - 28.07.2022
GEZİMİZİN ŞAHİKALARI

🧿 Sadece BGDlilere özel otobüs keyfi.
🧿 Her gece BGD YAZ PARTİLERİ
🧿 YUNAN TAVERNASI
🧿 GİOLA keyfi, ömür boyu unutulmaz
🧿 Muhteşem Tasos plajları
🧿 Deniz, kum, güneş ala BGD.

GEZİ PROGRAMI

1. GECE: 23 TEMMUZ CUMARTESİ
İstanbul’dan Hareket 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 22:45 Mecidiyeköy migros önünden otobüsümüz hareket edecektir.

1. GÜN-2. GECE 24 TEMMUZ PAZAR
Thassos Adası: La scala Beach – Limaneria Gece yarısından sonra varacağımız İpsala sınır kapısı üzerinden Yunanistan’a geçeceğiz. Sabah saatlerinde ulaşacağımız Kavala yakınlarında ki dinlenme tesisimizde kahvaltı için mola vereceğiz. Kahvaltı sonrasında Thassos adasına gitmek üzere limana hareket. Limandaki feribotlara binip yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğun ardından Thassos adasına varışımız. Thassos adasına varışımızın ardından adanın en meşhur plajlarından biri olan La scala beach keyfi bizim oley. Müthiş yüzme keyfimiz. Ardından otelimize check-in. Bu gece Saat 8 ila 11: 30 a kadar Limaneria’dayız.

2. GÜN-3. GECE 25 TEMMUZ PAZARTESİ
Aliki Beach – Giola – Yunan Taverna Gecesi kahvaltının ardından ilk aktivitemiz Aliki Beach- Giola turumuz olacak. Aliki beach de ayrıca antik liman , antik mermer ocağı ve yürüyüş yolunu göreceğiz. Aliki beach den saat 16:00 da ayrılarak Giola’ya gideceğiz. Giola’da havuz-denizde yüzmek için 1 saatlik zamanımız olacak. Otelimize dönüş ve dinlenme. Ardından Zengin fix menü (deniz ürünleri ağırlıklı menü ve 2 alkollü içecek) ile Yunan tavernası gecesi keyfi bizim oley.

3. GÜN-4. GECE 26 TEMMUZ SALI
Paradise Beach – Tekne Turu kahvaltının ardından Thassos Paradise beach keyfi ve adanın muhteşem koylarında yüzebileceğiniz tam gün yemekli tekne turu. Tam gün sürecek deniz keyfinin ardından tekrar otele döneceğiz.

4. GÜN-5. GECE: 27 TEMMUZ ÇARŞAMBA
Marble Beach – Makryammos Beach – Potos Beach kahvaltının ardından Marble ve Makryammos Beach Turları bizim. Marble Beach e otobüs ile girilmediği için hep birlikte ilk olarak otobüs ile Makryammos beach’e gidiyoruz ve sonrasında ufak araçla sıra ile misafirlerimizi Marble Beach e transfer ediyoruz. İsmini mermerden alan Marble Beach bembeyaz plajı ve masmavı denizi ile adaya gelen tüm misafirlerin ziyaret ettiği bir plaj haline gelmiştir. Marble ve Makryamoss beach’de ki deniz kum güneş keyfini tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30’a kadar Potos merkezde olacağız. Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.

5. GÜN-6. GECE 28 TEMMUZ PERŞEMBE
Golden Beach – Panagia Köyü – İstanbul Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi otelden alıp aracımıza yerleştiriyoruz ve otelde ayrılıyoruz. ilk olarak Golden Beach’e gidiyor ve deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz. Saat 15:00 a kadar sürecek serbest zamanımızın ardından Golden Beach den ayrılıp Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia Köyü’ne gidiyoruz. Kuzu çevirme ve kokoreçi ile ünlü bu köyde yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Panagia köyünden ayrılıp limana geçiyor ve feribota binerek istanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türkiye’ye geçiyoruz.

FİYAT

TEMMUZ ayı Tados adası gezimiz dolmuştur, gezimize gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz sizleri 27 AĞUSTOS TASOS gezimize bekleriz

PLANLANAN VE GERÇEKLEŞMEKTE OLAN GEZİLERİMİZİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN WHATSUP NUMARALARINDAN BİZE YAZINIZ!