BGD ÜÇ ÜLKEDE KAYAK KEYFİ

GEZİ BİLGİSİ VE PROGRAM

Destinasyon: SLOVENYA-AVUSTRALYA-İTALYA
Gezi Türü: KAYAK, YURTDIŞI
Süre: 6 Gece 7 Gün
Tarih: 2023 yılında düzenleyeceğimiz bu olağanüstü gezimizin kesin tarihi belli olur olmaz ilan edilecektir.
GEZİMİZİN ŞAHİKALARI

* SLOVENYA, AVUSTURYA, İTALYA
* ÜÇ ÜLKE BİRDEN KAYMANIN İNANILMAZ HAZZI
* ÜÇ ÜLKEDE TOPLAM 5 KAYAK MERKEZİNDE İNANILMAZ GÜZEL 5 KAYAK GÜNÜ
* AVRUPA’NIN EN GÜZEL GÖLÜ BLED KENARINDA 6 GECE KONAKLAMA
* SLOVENYA’NIN BAŞKENTİ LJUBLJANA

GEZİ PROGRAMI

1. GÜN:
LJUBLJANA-BLED GÖLÜ THY sabah uçuşu ile Slovenya’nın başkenti Ljubjana’ya uçuşumuz. İsminde aşk olan bu romantik şehri rehber eşliğinde gezimiz. Ardından BLED gölüne transfer. Avusturya Hallstatt gölü ile birlikte tüm Avrupa’nın bu en güzel gölünde 5 gece konaklama bizim. Otelimiz göl kenarında. Akşam yemeği ve konaklama muhteşem yüzme havuzlu, spalı otelimizde.

2. GÜN:
Bu ilk kayak günümüzde hedefimiz Slovenya’nın güzide kayak merkezlerinden VOGEL. Bu kayak merkezinde tüm gün kayıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama muhteşem yüzme havuzlu, spalı 4 yıldızlı Bled otelimizde.

3. GÜN:
İkinci kayak günümüzde hedefimiz Slovenya’nın güzide kayak merkezlerinden KRVAVEC. Bu kayak merkezinde tüm gün kayıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama muhteşem yüzme havuzlu, spalı 4 yıldızlı Bled otelimizde.

4. GÜN:
Üçüncü kayak günümüzde hedefimiz Avusturya. Bize özel otobüsümüz İle Avusturya’da Kayak ⛷ günümüz oley oley ve oley. Bölgedeki 5 Kayak 🎿 merkezi arasında Birlikte Gezen Dostlar’ın en çok sevdiği GERLITZEN’da kaymaya gidiyoruz ve Avusturya’da tüm gün kayıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Bled otelimizde.

5. GÜN:
Yine muhteşem bir gün: hedefimiz Slovenya’nın güzide kayak merkezlerinden KRANJSKA GORA. . Bu kayak merkezinde tüm gün kayıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama muhteşem yüzme havuzlu, spalı 4 yıldızlı Bled otelimizde.

6. GÜN:
Bu son kayak günümüzde hedefimiz İtalya. Bize özel otobüsümüz İle İtalya’da Kayak ⛷ günümüz oley oley ve oley. İtalya’da Tarvisio bölgesinde Monte Lussari kayak merkezi inanılmaz romantik. Müthiş bir romantizm içerisinde tüm gün kayıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Bled otelimizde.

7. GÜN:
Slovenya’daki son günümüzde doya doya gezmek için Bled gölünde serbest zaman. Akşam üzeri Ljbljana havalimanına transfer. İstanbul’umuza dönüşümüz.

FİYAT

2023 yılında düzenleyeceğimiz bu çok özgün gezinin güncel fiyatlandırması belli olur olmaz ilan edilecektir.

PLANLANAN VE GERÇEKLEŞMEKTE OLAN GEZİLERİMİZİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN WHATSUP NUMARALARINDAN BİZE YAZINIZ!