BGD KARADENİZ YAYLALARI GEZİSİ

GEZİ BİLGİSİ VE PROGRAM

Destinasyon: KARADENİZ
Gezi Türü: TARİH, KÜLTÜR VE GASTRONOMİ
Süre: 3 Gece 4 Gün
Tarih: 05.07.2023 - 08.07.2023
Bu gezi GAGİK TOUR tarafından düzenlenmektedir. GAGİK TOUR; Birlikte Gezen Dostlar Seyahat Acentası'nın hizmet aldığı partner acentasıdır .
GEZİMİZİN ŞAHİKALARI

*DOĞU KARADENİZ YAYLALARI* gezimize herkesi bekliyoruz arkadaşlar.
HAMSİKÖY
SÜMELA MANASTIRI
ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ-ZİLKALE
PALOVİT ŞELALESİ
POKUT ve SAL YAYLALARI
ELEVİT YAYLASI
FIRTINA VADİSİNDE ZİPLİNE
HUSER YAYLASI
BULUT DENİZİ
AYDER YAYLASI
RİZE

GEZİ PROGRAMI

I. GÜN: 5 TEMMUZ ÇARŞAMBA
Sabah Trabzon havalimanına uçuşumuz. İlk hedefimiz eşsiz doğası ile Hamsi Köyde Zümrüt Yeşili ormanların içerisinde ve Tarihi İpekyolu’nda yürüyüş olacak. Hamsi Köyünde, Osman Ustada Kuru Fasulye, Pilav, Hamsi Köy Köfte ve Dünyaca Ünlü Hamsi Köy Sütlacını tadacağız. Sonrasında Altındere Milli Parkının eşsiz güzelliği boyunca Sümela Manastırına doğru hareket edeceğiz. Sümela Manastırını detaylı bir şekilde gezeceğiz. Sahil yolu güzergâhını kullanarak Ayder Yaylasına geçeceğiz. Muhteşem Kaçkar Resort Otel’de akşam yemeği ve konaklamamız.

II. GÜN: 6 TEMMUZ PERŞEMBE
Sabah kahvaltı sonrası Çinçiva Köprüsü, Zil Kale, Palovit Şelalesini gezeceğiz. Öğle yemeği için eşsiz güzelliği ile Karadeniz’in en güzel yaylalarından biri olan Pokut yaylasına çıkacağız. Öğle yemeği Pokut Yaylasında. Pokut Yaylası gezisi sonrası Ormanlıkların içerisinde keyifli bir yürüyüş sonrası Sal Yaylası’na geçeceğiz. Sal Yaylası gezisi sonrası otelimize döneceğiz. Konaklama Kaçkar Resort otelde.

III. GÜN: 7 TEMMUZ CUMA
Kahvaltı sonrası Şimşir Ormanları ve Elevit Yaylası gezileri bizim. Daha sonra Fırtına Vadisinde Zipline etkinliği de. Öğle yemeği sonrası Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi gezileri sonrası Huser Yaylasına çıkacağız ve bulutların üzerinde olacağız. Muhteşem. Gün Batımı sonrası otelimize döneceğiz. Konaklama Kaçkar Resort otelde.

IV. GÜN: 8 TEMMUZ CUMARTESİ
Sabah Kahvaltı sonrası Rize’ye seyahat edeceğiz. Rize şehir turu, Rize Arkeoloji Müzesi, Botanik Bahçesinde çay ikramı. Rize bezi de çok meşhur tabii. Sürmene’de Çay Fabrikasını göreceğiz. Ve Çayın hikâyesini yerinde göreceğiz. Dünyaca Ünlü Sürmene Bıçaklarının atölyesini görüp gezeceğiz. Ayasofya Kilisesi’ni ziyaret edeceğiz. Maçka Vadisi’nde gurubumuza özel geç bir öğle yemeği keyfi. Ardından havalimanı transferi. İstanbul’a dönüşümüz.

FİYAT

Kişibaşı double odada 9.750 TL
Single farkı 2.000 TL

FİYATLANDIRMAYA DAHİL OLAN HİZMETLER:
Üç gece resort otelimizde sabah kahvaltıları ve Akşam Yemekleri dahil konaklama
Tüm Öğle Yemekleri
Yaylalara Özel Transferler
Tüm müze ve ören yeri girişleri
Lüks Araçlarla ile ulaşım hizmetleri
Özenli Rehberlik Hizmetleri
Araç içi ikramlar
Seyahat Sigortası
GAGİK Tour Refakati
BGDTURİZM güvencesi

FİYATLANDIRMAYA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
_SADECE_ Uçak Biletleri
MÜZEKART’ınızı yanınıza alınız.

PLANLANAN VE GERÇEKLEŞMEKTE OLAN GEZİLERİMİZİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN WHATSUP NUMARALARINDAN BİZE YAZINIZ!