BGD ile ANDRE RIEU MAASTRICHT GALA KONSERİ + BELÇİKA – HOLLANDA RÜYA GEZİSİ

GEZİ BİLGİSİ VE PROGRAM

Destinasyon: BELÇİKA
Gezi Türü: KÜLTÜR,TARİH VE GASTRONOMİ GEZİSİ
Süre: 4 Gece 5 Gün
Tarih: 19.07.2024 - 23.07.2024
GEZİMİZİN ŞAHİKALARI

Ve tüm dünyanın tartışmasız en başarılı müzikal şovu:
Maastricht’te doğmuş, Maastricht’te bir şatoda yaşayan, tüm Maastrichtlilerin ve Maastricht belediyesinin tam desteğini arkasına alarak memleketinde dünyanın en ihtişamlı şovlarına imza atan
ANDRE RIEU.
Bu keyif, bu büyü, bu mutluluk bizim.
Evet arkadaşlar her gezimizi daha da, daha da muhteşem hale getiriyoruz her sene.
ANDRE RIEU konseri büyüsü gezimize bu sene müthiş eklemeler yaptık:
Konaklama 3 yerine 4 gece.
GHENT, belki de Brugge’dan daha da güzel, Belçika’nın sırrı. Ghent programımıza şahane bir şekilde eklendi.
Bir değil, iki değil, üç değil, tam 4 tekne turu: Ghent, Brugge, Utrecht, Giethoorn.
Çok lüks GHENT MARRIOTT konaklaması, gezimizi uçuracak.
GHENT konaklaması ile şatomuza daha kolay transfer. Şatoda geçireceğimiz süreyi çok uzattık. Ne kadar çok o kadar iyi çünkü insan do-ya-mı-yor.

GEZİ PROGRAMI

BGD ANDRE RIEU MAASTRICHT GALA KONSERİ + BELÇİKA-HOLLANDA RÜYA GEZİSİ
19-23 TEMMUZ
4 GECE 5 GÜN
GHENT (2) MAASTRICHT ŞATOMUZ (1) UTRECHT (1)
GEZİMİZİN PROGRAMI

I. GÜN: 19 TEMMUZ CUMA
GHENT
Bu güzel sabahta THY uçuşu ile saat 10:25’de Brüksel havalimanına varışımız ve meşhur Brugge şehri kadar güzel GHENT şehrine transferimiz. Sadece 1 saat. Belçika’nın üçüncü büyük şehri GHENT, Schelde ve Lys nehirlerinin buluşma noktasındadır ve kanallarına doyum olmaz. Mimari eserlerine ve müzelerine de. 1798 yılında kurulmuş olan Güzel Sanatlar Müzesi Belçika’nın en eski müzesidir, gezeceğiz. Kanal turu keyfi de bizim oley. Dünyaca meşhur katedralinde dünyaca meşhur van Eyck tabloları insanın ağzını açık bırakır. Harika Ghent şehir gezimiz sonrası Lys nehri ve kanallar manzaralı müthiş otelimiz MARRIOTT GHENT keyfi bizim. Üstelik 2 gece üst üste oley. Otelimizdeki ilk yemeğimiz de krallara layık tabii.

II. GÜN: 20 TEMMUZ CUMARTESİ
BRUGGE
Sabah sabah hemmen dünyanın en güzel şehirlerinden Brugge’a transferimiz. 1 saat otobüs yolculuğu ve işte
BRUGGE
Bir peri masalı ortaçağ kasabası tasarlamak istiyorsanız, Avrupa’nın en iyi korunmuş şehirlerinden biri olan Brugge’dan daha iyisini hayal etmek zor olacaktır.
Olağanüstü fotojenik Arnavut kaldırımlı sokaklar, rüya gibi kanalları, yükselen kuleleri, tarihi kiliseleri ve eski badanalı imarethaneler ile çevrili pazar meydanlarını birbirine bağlar.
Brugge’un tadını çıkartacağız, kanallarda tekne gezimiz de olacak tabii. Bu unutulmaz günde Brugge Tarih müzesi, Waterhalle keşfi de bizim. Brugge’ın altın dönemine gidiyoruz, her birimiz Jan Van Eyck olacağız. Akşam üzeri Ghent’e dönüşümüz, konaklama Ghent.

III. GÜN: 21 TEMMUZ PAZAR
MAASTRICHT, ANDRE RIEU KONSERİ, ŞATO KONAKLAMASI
Bu unutulmaz günde sadece 2 saat süreli otobüs yolculuğumuz ile Maastricht’e transferimiz. Şehir merkezinde öğle yemeği molası bizim. 1200’lü yıllara uzanan yapılara sahip bu şato 18. yy’dan kalma. Barok dönem bahçelerine, dünyada eşi benzeri olmayan 18. yy fresklerine, üzüm bağlarına, gül bahçesine, inanılmaz dekorasyonlara, rahat odalara sahip. Şatomuzda alacağımız yemeğin ardından Andre Rieu konserine transferimiz. Unutulmaz konserimiz saat 21:00 Maastricht Vrijthof meydanında. Konaklama CHATEAU ST. GERLACH.

IV. GÜN: 22 TEMMUZ PAZARTESİ
UTRECHT
Bu güzel sabahta şatomuzda inanılmaz lezzetlerle dolu kahvaltıdan ve bahçelerinde keyiften sonra 2 saat süreli UTRECHT transferimiz. Hollanda’nın 4. en büyük şehri Utrecht, Amsterdam’ın küçük kardeşi, evler, kanallar, köprüler. Küçük Amsterdam. Utrecht’te otelimiz Crown Plaza. Utrecht kanallarında 1.5 saat süreli kanal turu ile mini Amsterdam ve konser yorgunluğunu atma keyifleri bizim. Akşam yemeği ve konaklama Utrecht.

V. GÜN: 23 TEMMUZ SALI
GIETHOORN, ZAANSE SCHANS, ZAANDAM DELİ PETRO EVİ
Bu sabah herkesin hayali, herkesin arzusu, muhteşem Hollanda köyü GIETHORN’a transferimiz, 1.5 saat. Yolları olmayan, ulaşımın sadece teknelerle gerçekleştiği bu olağanüstü Hollanda köyünde teknelerle gezinti, kanallara, romantik evlere doyamıyacağız. Ardından yel değirmenleri ile dopdolu Zaanse Schans gezimiz, transfer süresi 1.5 saat. Bol zaman ayrıldığında doyumsuz olan bu rüya noktada geç öğle yemeği molası. Yel değirmenleri, Hollanda peynirleri, tahta Hollanda papuçları, Hollanda ile ilgili her ikonik obje burada. Tahta papuçlarımızı giyeceğiz oley. Ve Zaandam’ da Deli Petro’nun Evi Müzesine ne demeli? Çok enteresan. Ardından 23:15 THY Amsterdam-Istanbul uçuşu için havalimanına transferimiz, varışımız 03:35. Müthiş bir rüyanın sonu.

FİYAT

Belçika ve Hollanda’da bir rüya ortamı yaratan müthiş rotamız: Ghent, Brugge, Maastricht, Utrecht, Giethoorn, Zaandam, Zaanse Schans
Andre Rieu konser bileti: section A1 öndeyiz oley
Olağanüstü otel konaklamaları:
– Maastricht’te 1 gece şato konaklaması: CHATEAU ST. GERLACH
– 2 gece Ghent Marriott Hotel ve Utrecht’te 1 gece Crowne Plaza Hotel kahvaltı dahil konaklamalar
Şatoda akşam yemeği;
Ghent ve Utrecht’te akşam yemekleri
Tam 4 tekne turu: Ghent, Brugge, Utrecht, Giethoorn
Tüm müze ücretleri
Lüks otobüsle transferler; iki ülkede pek çok olağanüstü nokta arasında
Rehberlik hizmetleri
Seyahat sigortası
BGD TURİZM güvencesi

FİYATLANDIRMAYA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
– İSTANBUL-BRÜKSEL, AMSTERDAM-İSTANBUL uçak biletleri
– ⁠1 akşam yemeği, Brugge ya da Ghent’te, karar vereceğiz
– Öğle yemekleri
– Yemeklerde alınacak içkiler

PLANLANAN VE GERÇEKLEŞMEKTE OLAN GEZİLERİMİZİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN WHATSUP NUMARALARINDAN BİZE YAZINIZ!