BGD DENİZLİ ÇAL BAĞ ROTASI VE ARKEOLOJİ, KÜLTÜR, GASTRONOMİ GEZİSİ

GEZİ BİLGİSİ VE PROGRAM

Destinasyon: DENİZLİ
Gezi Türü: ARKEOLOJİ, KÜLTÜR, GASTRONOMİ GEZİSİ
Süre: 3 Gece 4 Gün
Tarih: 28.10.2022 - 30.10.2022
Bu gezi GAGİK TOUR tarafından düzenlenmektedir. GAGİK TOUR; Birlikte Gezen Dostlar Seyahat Acentası'nın hizmet aldığı partner acentasıdır .
GEZİMİZİN ŞAHİKALARI

DENİZLİ-ÇAL-PAMUKKALE gezimizin GASTRONOMİSİ 🍷 2 KADEH ŞARAP EŞLİĞİNDE UNUTULMAZ LEZZETLERLE 2 AKŞAM YEMEĞİMİZ 🎯 DENİZLİ KEBABI ve TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ 🎯 ÇAL BAĞ ROTASI ve TADIMLAR, İKRAMLAR 💯 MUHTEŞEM MİSAFİRLERLİK, ÇAL BAĞ ROTASI BGD GEZİ GRUBUNU HEYECANLA BEKLİYOR.

GEZİ PROGRAMI

1. GÜN: 28 EKİM CUMA DENİZLİ ÇAL BAĞ ROTASI
Bu sabah THY İSTANBUL-DENİZLİ uçuşumuz, Denizli’ye varışımız saat 08:00. Sabah yorgunluğunu Denizli Çal bağ rotasında unutacağız. Hemmen Küp Şarapcılık’a transferimiz. Önce harika bir kahvaltı, öğle yemeğinde ise bahçede mangal keyfi. Arada tesisin gezilmesi ve tadımlar. Ardından bağların gezilmesi. Bugün Bacchus bize bereketini sunacak ve bizleri dinlendirecek. Ardından Denizli Dedeman otelimize check in. Akşam yemeğimiz DENİZLİ CASA BİANCA restaurantta.

2. GÜN: 29 EKİM CUMARTESİ CUMHURİYET BAYRAMIMIZDA PAMUKKALE-BULDAN
Cumhuriyet Bayramımızın mutluluğunu sürekli hissedeceğimiz bu günde kahvaltı sonrası Pamukkale’ye transferimiz. Pamukkale ve LAODİKYA antik şehir gezilerimiz. Laodikya, bir GrekoRomen antik şehir olmasının yanısıra İncil’de ismi geçen 7 Asya kilisesinden birine de ev sahipliği yapar. Öğleden sonra Buldan’a transfer. Buldan gezisi. Akşam yemeğinde Garson Şükrü lezzetleri ve Cumhuriyet coşkusu. Konaklama Denizli Dedeman.

3. GÜN: 30 EKİM PAZAR AFRODİSİAS-ÇAL-GÜNBATIMI
Bugün hedefimiz AFRODİSİAS ANTİK KENTİ. 1987’den beri Unesco listesinde. 2004 yılında DÜNYANIN EN İYİ ON ANTİK KENTİ arasında sayılmıştır. Afrodisias antik kentine ve çabalari için Sayın Kenan Erim ve Sayın Ara Güler’e hayran olacağız. Etkilenmemek imkansız. Ardından Şelale restorantta DENİZLİ kebabı. Saat 15.00-16.00 ise arası Çal Hancalar şarapları ziyareti. Küp şarapcılıktan sonra II. bölge üreticisi. Günün şarap sürprizi. 16.30-17.30 Şarap Tadımı Ardından Apollon Lairbenos tapınağında gün batımı. Antik şehir kalıntılı plato tüm gezinin sürprizi. BGD’ye özel. Elimizde kadehler, önümüzde uzanan Menderes nehri panaromasına hayran olacağız. Ardından Havaalanına hareket ve 21.00 ve 21.30 Istanbul ya da Sabiha uçuşlarımız.

FİYAT

ÖNOLOG EŞLİĞİNDE BİR BGD BİKİNİ TUR GÜZELLİĞİ, UÇUŞLAR HARİÇ HER ŞEY DAHİL
İki Kişilik Odada Kişibaşı: 5.600 TL
Tek kişilik oda farkı: 1200 TL

FİYATLANDIRMAYA DAHİL HİZMETLER:
– DENİZLİ DEDEMAN OTELDE 2 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
– ŞARAP UZMANIMIZ ÖNOLOG SEVGİLİ SABA AÇIKGÖZ’ün LİDERLİĞİ, ORGANİZASYONLARI ve ANLATIMLARI
– 2 KADEH ŞARAP EŞLİĞİNDE UNUTULMAZ LEZZETLERLE 2 AKŞAM YEMEĞİMİZ
– DENİZLİ KEBABI ve TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
– ÇAL BAĞ ROTASININ EN ÖNEMLİ ÜRETİCİLERİ, TADIMLAR, İKRAMLAR
– TÜM HAVALİMANI VE GEZİ NOKTALARI TRANSFERLERİ
– SEYAHAT SİGORTASI -BGDTURİZM GÜVENCESİ

FİYATLANDIRMAYA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
– SADECE İSTANBUL – DENİZLİ UÇUŞLARI
– MÜZEKART’ınızı YANINIZA ALINIZ.

PLANLANAN VE GERÇEKLEŞMEKTE OLAN GEZİLERİMİZİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN WHATSUP NUMARALARINDAN BİZE YAZINIZ!