BGD VENEDİK ve ANDREA BOCELLI KONSERİ GEZİSİ

GEZİ BİLGİSİ VE PROGRAM

Destinasyon: İTALYA VENEDİK
Gezi Türü: YURTDIŞI
Süre: 3 Gece 4 Gün
Tarih: 13.09.2022 - 16.09.2022
GEZİMİZİN ŞAHİKALARI

2 YIL BOYUNCA HEYECANLA BEKLEDİĞİMİZ ANDREA BOCELLI VENEDİK-MAROSTICA KONSERİ GEZİMİZ DOLMUŞTUR. GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

GEZİ PROGRAMI

1. GÜN: 13 EYLÜL SALI
VİCENZA-VENEDİK

Sabah sabah uçağıyla Venedik’e varışımız. Günün şahikası Verona’ya giderken öncelikle Palladio imzalı villalarıyla, mimariyle bir mücevher olan Vicenza şehrini göreceğiz. Ah Vicenza (Viçensa) sen ne güzelsin! Öğle yemeği molası ve ardından Romeo ve Juliet’in balkonu ve dünyanın en güzel Roma arenası ile milyonları kendine çeken Verona. Şekspir ile ölümsüzleşen aşkın şehri. Akşamında akşam yemeği ve konaklama için Castelfranco Veneto kasabasına geçeceğiz.

2. GÜN: 14 EYLÜL ÇARŞAMBA
GARDA GÖLÜ-SİRMİONE- CASTELFRENCO VENETO- MAROSTİCA ve, ve, *ANDREA BOCELLI*

Andrea Bocelli’nin bizleri uçuracağı bu günde önce C. Veneto kasabasını sonra İtalya’nın en büyük gölü, ki Komo gibi güzel Garda gölünü, dünyanın en güzel göl kasabası Sirmione’yi ve Marostica kasabasını göreceğiz. Akşam yemeğinden sonra bir büyü: Castello meydanında açık havada hemen karşımızda ANDREA BOCELLİ. Bu konser ömürboyu unutulmaz!

3. GÜN: 15 EYLÜL PERŞEMBE
Konser sonrası bu güzel sabahta hepimizi VENEDİK heyecanı saracak. Venedik merkeze transferimiz. Venedik’te ilk heyecanımız, kuruluşu 1750 tarihine giden Gallerie dell’ Accademia olacak. 200 yıllık bu harika müzede Veronese, Canaletto, Tintoretto, Titian ve Bellini…. Venedik resim sanatının devleri mevcut. Öğle yemeği molasının ardından İkinci heyecanımız TEATRO LE FENICE gezisi. Küllerinden doğan Venedik’in gözbebeği bu zümrüdü anka opera binası hayranlık uyandırıcı. Leyla Gencer’in anıları ile gurur duyacağız. Venedik’te San Marko bölgesinde önce BELLİNİ KOKTEYL 🍸 (olmazsa olmaz) ardından akşam yemeği. Otelimize inanamayacaksanız: merkezi mi merkezi, San Marko’da bir Palazzo: HOTEL BEL SITO E BERLINO

4. GÜN: 16 EYLÜL CUMA
Doyumsuz Venedik’e evet, doyamıyacağız. Ama durun, bugün de o kadar çok Harika noktada olacağız ki. İşte bu muhteşem. Bugünümüze San Marko meydanı damgasını vuracak. Ayrıca Grand Kanal’ın karşı yakasına geçip Santa Maria Della Salute kulesine çıkıp San Marko meydanını ve tüm Venedik’i kuşbakışı izleyeceğiz. Ardından dileyenlerimize gondol sefası organize edeceğiz. Ve serbest zaman. Ardından havalimanına transfer ve İstanbul’umuza uçuşumuz.

FİYAT

2 YIL BOYUNCA HEYECANLA BEKLEDİĞİMİZ ANDREA BOCELLI VENEDİK-MAROSTICA KONSERİ GEZİMİZ DOLMUŞTUR. GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

PLANLANAN VE GERÇEKLEŞMEKTE OLAN GEZİLERİMİZİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN WHATSUP NUMARALARINDAN BİZE YAZINIZ!